Děkujeme týmu Ergoterapie a především pí. Terezii Mackové, za profesionální a zároveň lidský přístup. Stav mého přítele se pod jejím vedením výrazně zlepšil. Moc děkujeme!

duben 2024

Dobrý večer, chtěla jsem Vám a kolegům poděkovat za ten tábor. Měla jsem z naší dcery pocit, že je tam spokojená a že se jí líbí. Z fotek je vidět, že si to opravdu užily všechny děti. Před Vámi všemi klobouk dolu. Věřím, že to bylo náročné, ale je vidět že to děláte srdcem.

srpen 2022

Ergoterapie u Vás byla pro nás přínosem, v době, kdy se s námi nikdo v Klatovech nebavil, Vy jste se nás ujala a začala s Niki pracovat, postupem času se zlepšovala výbavnost slov a krátkodobá paměť, která v začátcích vůbec nefungovala, se také postupně zlepšuje. Návštěvy u Vás měla Niki ráda, bavily jí úkoly se slovy, ve kterých si musela najít a zapamatovat vazby a díky cvičení k odpoutání pozornosti od zadaného úkolu hned sama viděla své limity. Byly chvíle, kdy si nezapamatovala nic, nyní, po hodinách ergoterapií, si na návštěvy u Vás vzpomene, a dokonce popíše, co jste s ní dělala. Každému bych Vás doporučil, ceny terapií jsme neřešili, jediné, na čem nám záleželo, bylo zlepšení krátkodobé paměti dcery.

červen 2022

Kryštůfkovi budou za dva měsíce čtyři roky. Začal chodit před rokem. A loni na podzim jsem ho přihlásila na ergoterapii. Měla jsem napřed trochu obavy, jak bude zvládat, jelikož je mamánek. Nad moje očekávání to zvládl krásně. Na každou další lekci s „tetou“ se těší. A nejen to hlavně za tu dobu udělal strašně velké pokroky, jak v samostatném jídle, chůzi, ale třeba i zvládl strach. Do té doby se bál vylézt i pár schůdků na skluzavku. Od té doby, co chodí na ergoterapii leze bez obav po štaflích. Je ještě hodně na čem pracovat, ale je vidět, jak mu ergoterapie prospívá. Dokonce i když je vzteklý a nemá svůj den, dokáže se zklidnit a celých 50 minut spolupracuje. Je poznat i zlepšení motoriky. Prstíčky ho poslouchají a on se sám i kolikrát snaží něco otevřít nebo uchopit. Což do té doby odmítal a chtěl na pomoc mě. Chodí už na druhou sérii a určitě mu zaplatím i třetí. Nejsou to sice malé peníze, ale když vidím, jak je šťastný a pomáhá mu to… Navíc není problém požádat o příspěvek město nebo organizaci Patron dětí.

duben 2022

Moc bych chtěla poděkovat paní Mackové, že se našeho syna po mozkové mrtvici ujala. Její chování a přístup je zcela profesionální a přesto kamarádský, milý a upřímný. Syn zde dochází velmi rád a vždy se těší na každou terapii. Prostředí je velmi příjemné, prostorné a nabízí zde vše, na co si jen vzpomenete. A co je úplně nejvíc? Nemusíte čekat měsíce na objednání, ale paní Macková se snaží objednávat co nejdříve, protože si uvědomuje, že v určitých případech to čekání je více na škodu. Osobně jsem měla možnost to porovnat s jinou ergoterapií, kde nás tedy paní nebyla schopna objednat ani do dvou měsíců od zavolání. Zde jsem syna měla objednaného za týden, což bylo opravdu úžasné. Jsem si plně vědoma, co vše paní pro našeho synka dělá a že jen díky ní je na tom tak skvěle, jak je. Všichni doktoři, co ho na kontrolách potkávají, kroutí hlavami nad tím, jak velké pokroky syn dělá. A je to jen díky přístupu a jednání paní Mackové. Dokonce je samozřejmostí i poradenský servis, kdy nám radí, co se synem procvičovat, popřípadě co pořídit za pomůcky, abychom mohli cvičit se synem i doma. Hned na první informativní schůzce s námi prošla celý synům případ a projela si vše, co si přejeme a zkoukla synův stav a ukázala nám, jak hodina bude vždy probíhat. Po skončení terapie nám vždy shrne, jak na tom syn je, jaké dělá pokroky, jak spolupracoval, a i jestli má nějaké slabiny. Prostě ráda tyto ergoterapie doporučuji.

duben 2022

Po zranění ramene (vyhození a zlomenina), jsem s lékařskou zprávou kontaktoval koncem srpna paní Mackovou, s kterou jsem absolvoval 25 rehabilitací za 3 měsíce. Od začátku bych chtěl pochválit její pozitivní a kreativní přístup, chuť pomoci rameno dostat zpět do té správné kondice. Naše setkávání mi pomohla nejen fyzicky, ale i po psychické stránce mi velmi prospělo a pomohlo dostat rameno/ruku zpět do normálu. Na každou terapii jsem se moc těšil a snažil se v mezičase doma cvičit, abych to měl co nejdříve v pořádku. Paní Mackovou považuji za sympatickou odbornici, na které je vidět, že své práci rozumí a spolupráci na jakékoliv rekonvalescenci, můžu jenom doporučit.

prosinec 2020

Po zlomenině levého předloktí jsem hledal cestu, jak co nejrychleji a nejefektivněji navrátit své ruce hybnost, neboť i ruce jsou mým pracovním nástrojem. Náhodou jsem narazil na paní Mackovou a rozhodl se její ergoterapii vyzkoušet. Přístup paní Mackové byl velmi profesionální a zároveň lidský. Během necelých třech měsíců jsem na vlastní kůži pocítil, že ruka se vrací zpět k životu a jsem schopen ji znovu efektivně plně
používat. Ještě jednou paní Macková tímto děkuji.